Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Piłce Ręcznej

m_DSC04574Ponad 700 uczniów klas czwartych, piątych i szóstych z całego kraju wzięło udział w Turnieju Mikołajowym w piłce ręcznej w Kielcach w dniach 1-3.12.2017. 

Nasze zespoły startowały w swoich kategoriach wiekowych wspierane zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej nr 89.

 

galeria zdjęć
 

 

KLASA IV dziewczęta – I miejsce:

  • najlepsza bramkarka turnieju klas IV – Emilia Dragosz
  • najlepsza zawodniczka zespołu – Patrycja Ziomek
 

KLASA IV chłopcy – IV miejsce

  • najlepszy zawodnik zespołu – Jakub Nowak
 

KLASA V dziewczęta – VII miejsce

  • najlepsza zawodniczka zespołu – Martyna Mochal
 

KLASA V chłopcy – VII miejsce

  • najlepszy zawodnik zespołu – Adrian Trójniak
 

KLASA VI dziewczęta – IV miejsce

  • najlepsza zawodniczka zespołu – Nikola Leśniak
 
 

Skład dziewcząt klasy IV: Karaś Kamila, Szulda Nikola, Żywczak Julia, Dragosz Emilia, Świerczek Magdalena, Marzec Natalia, Policht Zuzanna, Pieczarka Zuzanna, Siewierska Bianka, Wasita Weronika, Cieślik Alicja,
SP 89:Ziomek Patrycja, Nerć Aleksandra, Dyrka Zuzanna, Maciasz Anna, Hornik Daria

Trener: Anna Burek

Skład chłopców klasy IV: Mastalerz Daniel, Żmuda Paweł, Pietrzyk Szymon, Banachowicz Szymon, Nowak Jakub, Psuj Adrian, Latko Karol, Szpakowski Piotr, Szkaradek Filip, Pawlina Bartłomiej
Trener: Marek Ćmil

Skład dziewcząt klasy V: Bochaczyk Kinga, Korszla Oliwia, Paciorek Gabriela, Mochal Martyna, Piocha Justyna, Leśniak Magda,
SP 89: Głuch Maria, Piątkowska Nadia, Skrobiś Klaudia, Mika Emilia, Porębska Paulina, Cichy Zuzanna

Trener: Dorota Jakubowska

Skład chłopców klasy V: Burmer Adrian, Kołodziej Jan, Kuszaj Dawid, Zych Dawid, Pac Dariusz, Pawlina Oliwier, Piskorz Oliwier, Sochacki Szymon, Szot Jakub, Gaudyn Daniel, Szczepaniec Filip, Strojek Antoni, Ślęzak Oskar, Windys Kamil, Patla Kacper, Musiał Mateusz, Kopieniak Mateusz, Jakosz Maciej, Trójniak Adrian
Trener: Maciej Grzyb

Skład dziewcząt klasy VI: Leśniak Nikola, Wilkosz Oliwia, Kowalczyk Marcelina, Ciastoń Kinga, Pituła Nikola, Kotnis Aleksandra, Roszkowska Aleksandra, Filo Martyna, Najder Zuzanna, Pawłowska Oliwia, Adamiak Patrycja, Chochół Patrycja, Kruczek Julia, Drozd Kornelia, Michalik Patrycja
Trener: Iwona Pietrzyk

Gratulujemy !!!