Szkoła Podstawowa Nr 91 szkoła sportowa Kraków

Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

31-935 Kraków   os. Handlowe 4   telefon: 12-644-24-75   e-mail: sekretariat@zsos1.pl


« powrót główna

Pedagog szkolny (Polecane dla rodziców)

POMOC - przydatne adresy dla rodziców szukających pomocy i wsparcia!

Lista placówek


Poradnik dla Rodziców – Jak kochać i wymagać

JAK KOCHAĆ I WYMAGAĆ PORADNIK DLA RODZICÓW - Joanna Sakowska


Kampania „DODAJ ZNAJOMEGO” – przemoc w sieci

Negatywne skutki "hejtowania". Nie rób tego, nie pozwalaj innym...   artykuł >> Kampania „DODAJ ZNAJOMEGO” – przemoc w sieci.

 

Publikacja zdjęć w Internecie!

PRZYPOMNIENIE DLA UCZNIÓW I NIE TYLKO... ROBIENIE ZDJĘĆ BEZ ZGODY OSOBY, KTÓRĄ FOTOGRAFUJEMY I ZAMIESZCZANIE ICH W INTERNECIE, JEST NIEZGODNE Z PRAWEM!!! Z ZASADAMI KOLEŻEŃSTWA I PRZYJAŹNI TEŻ!   artykuł >> Fotografia a człowiek, czyli prawo do ochrony wizerunku osoby fizycznej.   artykuł >> Ochrona wizerunku, bezprawne rozpowszechnianie.

 

Poradnik dla rodziców „O lekach, marihuanie, dopalaczach bez histerii”
Poradnik przeznaczony jest dla wszystkich rodziców. Dla tych, którzy już zetknęli się z poradni_rodzicow_o_lekachużywaniem przez dzieci narkotyków, a także dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej, choć nie mają tego problemu. Publikacja ta ukierunkowana jest zarówno na zwiększenie wiedzy jak również zwiększenie umiejętności wychowawczych. Porusza m.in. zagadnienia związane ze zjawiskiem odurzania się lekami, używaniem marihuany, „dopalaczy” oraz przeciwdziałaniu im poprzez nawiązywanie poprawnych relacji z dorastającym dzieckiem.artykuł >> Poradnik dla rodziców "O lekach, marihuanie, dopalaczach bez histerii".strzałka do góry

Osób online: 1