Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

31-935 Kraków   os. Handlowe 4   telefon: 12-644-24-75   e-mail: sekretariat@zsos1.pl


« powrót główna

Erasmus+ nowa faza

Erasmus+ wszedł w nową fazę!

Międzynarodowy projekt Erasmus+ organizowany przez (MFR, ZSOS i Calthorpe) wszedł w nową fazę. Kolejne dni przyniosły efekty. Każda szkoła dokonała własnej prezentacji. Wspólnie wybrano także logo projektu. Razem spędzamy dużo czasu, zwiedzając Kraków, poznając jego najsłynniejsze zabytki, obcując z kulturą i ucząc się trudnego języka, jakim dla przyjaciół z Francji i Anglii okazał się język polski.

Projekt nabiera rumieńców - także pod postacią wirtualną! Stworzona specjalnie strona składa się z dwóch części, z których pierwsza zawiera ogólne informacje dotyczące projektu, jego założeń i celów, natomiast druga stanowi dział określany mianem social media - dostępny jedynie uczestnikom projektu - uczniom oraz opiekunom.

Spotkania odbywają się w Polsce, w Krakowie, w szkole ZSOS nr 1 w Nowej Hucie. Wszyscy chętnie biorą udział w treningach przygotowanych przez trenerów oraz innych aktywnościach. Najważniejszym założeniem projektu jest przełamywanie granic i wspólna międzynarodowa integracja, która, jak widać, służy wszystkim.

Filmy Erasmus+

strzałka do góry

Osób online: 1