iejsc

Nazwisko

Imię

DataUr

Klub

Wynik

WIATR

PK_

uwagi

image

image


100m KOBIET

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur. Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

I SERIA

+0.8

1

KUBIC

Julia

2000-01-01 KS AZS AWF Kraków

13.16

+0.8

2

BĄBKA

Julia

2000-01-01 KS AZS AWF Kraków

13.31

+0.8

3 MORĄG Magdalena 2001-01-01 SKS Kusy Kraków 13.47 +0.8

4

TROJAŃSKA

Urszula

2000-01-01 KS AZS AWF Kraków

13.87

+0.8

5

LENKOVA

Denisa

2002-01-01 SSK JAK Bardejov

14.04

+0.8

6

FIC

Renata

2000-01-01 WKS Wawel Kraków

14.38

+0.8

7

PYKA

II SERIA

Anna

2000-01-01 MKS Rabka-Zdrój korzeniowski.pl

14.48

+0.8

-1.0

1

PEŁKA

Patrycja

2002-01-01 SKS Kusy Kraków

13.79

-1.0

2

KUSIAK

Julia

2001-01-01 MKS Rabka-Zdrój korzeniowski.pl

14.02

-1.0

3

BOCHENEK

Gabriela

2000-01-01 SKS Kusy Kraków

14.20

-1.0

4

FLASZ

Sandra

2001-01-01 MKS Tempo Kęty

14.32

-1.0

5

KANIA

Martyna

2002-01-01 SKS Kusy Kraków

14.93

-1.0

6

DUDZIK

Katarzyna

2000-01-01 SKS Kusy Kraków

15.19

-1.0

7

KAJDA

Julia

2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz

15.56

-1.0

8

KOZŁOWSKA

Weronika

2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz

18.01

-1.0

III SERIA

-1.3

1

MANIK

Aleksandra

2000-01-01 SP NOWA GÓRA

13.99

-1.3

2

WAŁĘGA

Weronika

2001-01-01 ULKS Lipinki

14.66

-1.3

3

MAKSYMIAK

Julia

2001-01-01 MKS Rabka-Zdrój korzeniowski.pl

14.88

-1.3

4

MUZYK

Natalia

2001-01-01 LKS Kłos Olkusz

15.71

-1.3

5

OSTACHOWSKA

Aleksandra

2001-01-01 LKS Kłos Olkusz

16.09

-1.3

6

SROKA

Natalia

2001-01-01 MKS Rabka-Zdrój korzeniowski.pl

16.41

-1.3

7

SOWA

Kalina

2003-01-01 LKS Kłos Olkusz

16.83

-1.3

KLAJA

IV SERIA

Martyna

2005-01-01 SKS Kusy Kraków

DNF

-1.3

+0.4

1

KAMIŃSKA

Kamila

2003-01-01 SKS Kusy Kraków

14.90

+0.4

2

NOWAK

Oliwia

2003-01-01 SKS Kusy Kraków

15.50

+0.4

3

TOMAL

Dominika

2003-01-01 SKS Kusy Kraków

16.29

+0.4

4

KOWALIK

Milena

2003-01-01 SKS Kusy Kraków

16.48

+0.4

5

POPIEL

Nikola

2003-01-01 SKS Kusy Kraków

16.74

+0.4

6

KACZKOWSKA

Justyna

2003-01-01 SKS Kusy Kraków

17.03

+0.4

7

BĘBENEK

V SERIA

Tatiana

2003-01-01 SKS Kusy Kraków

17.52

+0.4

0.0

1

GODYŃ

Natalia

2000-01-01 SKS Kusy Kraków

14.48

0.0

2

PIETRUSZKA

Kamila

2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz

15.41

0.0

3

DUDEK

Marta

2001-01-01 Gimnazjum Mordarka

16.32

0.0

4

ROSZAK

Marta

2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz

16.47

0.0

5

SŁOWIAK

Wiktoria

2001-01-01 Gimnazjum Mordarka

16.61

0.0


6

BOBREK

Kamila

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

16.65

0.0

7

LEŚNIAK

Kinga

2003-01-01

MUKS ILKUS Olkusz

16.85

0.0

8

KRÓL

Małgorzata

20005-01-01

SKS Kusy Kraków

17.98

0.0

VI SERIA

0.0

1

HAJDUK

Julia

2001-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

13.61

0.0

2

DULEWICZ

Emilia

2001-01-01

KS AZS AWF Kraków

15.60

0.0

3

MRÓWKA

Natalia

2003-01-01

MUKS ILKUS Olkusz

15.84

0.0

4

CZELADZKA

Oliwia

2003-01-01

LKS Kłos Olkusz

16.59

0.0

5

KLAJA

Martyna

2005-01-01

SKS Kusy Kraków

18.39

0.0

VII SERIA

-1.0

1

PIWOWARSKA

Aleksandra

2003-01-01

LKS Kłos Olkusz

15.10

-1.0

2

BARAN

Iga

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

17.05

-1.0

3

SKÓRA

Klaudia

2003-01-01

MUKS ILKUS Olkusz

17.21

-1.0

4

BABIUCH

Nadia

2003-01-01

MUKS ILKUS Olkusz

17.80

-1.0

100m KOBIET MAŁY KRAK

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

1

MAKUŁA

Weronika


2002-01-01

SKS Kusy Kraków

14.74

-0.3

2

WIECHEĆ

Klaudia

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

14.95

-0.3

3

MAMICA

Joanna

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

15.84

-0.3

4

ŻAK

Gabriela

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

15.89

-0.3

5

MORĄG

Alicja

2005-01-01

SKS Kusy Kraków

16.29

-0.3

6

FLESZAR

Julia

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

16.70

-0.3

7

CARIUK

Maria

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

17.73

-0.3

8

STANEK

Natalia

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

18.58

-0.3

100m ppł KOBIET

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

I SERIA

+1.0

1

TROJAŃSKA

Urszula

2000-01-01

KS AZS AWF Kraków

16.08

+1.0

2

CZABAN

Magdalena

1999-01-01

SKS Kusy Kraków

16.68

+1.0

PK_

3

KONARCZAK

Julia

2000-01-01

LKS Brzezina Osiek

17.96

+1.0

4

SURMIAK

Zofia

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

18.37

+1.0

5

BOBREK

Aleksandra

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

22.55

+1.0

300m KOBIET

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

I SERIA

1

KUBIC

Julia

2000-01-01

KS AZS AWF Kraków

44.68

2

TROJAŃSKA

Kinga

2000-01-01

KS AZS AWF Kraków

45.07

3

FIC

Renata

2000-01-01

WKS Wawel Kraków

45.61

4

HAJDUK

Julia

2001-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

47.87

5

PĘKALA

Patrycja

2001-01-01

MKS Tempo Kęty

50.65

6

DUDZIK

Katarzyna

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

52.80

7

PIECHOWICZ

Maryla

1999-01-01

IKS Olkusz

54.54

PK

II SERIA


1


MAZGAJ


Sylwia


2001-01-01 MKS Tempo Kęty


52.18

2

STARZYK

Aleksandra

1999-01-01 IKS Olkusz

52.21

PK

3

JANIK

Alicja

2001-01-01 Gimnazjum Mordarka

55.59

4

ŻAK

Gabriela

2004-01-01 SKS Kusy Kraków

57.15

5

MORĄG

Alicja

2005-01-01 SKS Kusy Kraków

58.49

6

LUPA

III SERIA

Agnieszka

2001-01-01 Gimnazjum Mordarka

59.07

1

MAKSYMIUK

Julia

2001-01-01 MKS Rabka-Zdrój korzeniowski.pl

48.73

2

CZARNOTA

Milena

2003-01-01 LKS Kłos Olkusz

51.09

3

MANIK

Aleksandra

2000-01-01 SP NOWA GÓRA

52.99

4

WAŁĘGA

Weronika

2001-01-01 ULKS Lipinki

54.12

5

GOC

Patrycja

2002-01-01 LKS Kłos Olkusz

54.64

6

GAJECKA

IV SERIA

Sabina

2001-01-01 ULKS Lipinki

53.73

1

MAKUŁA

Weronika

2002-01-01 SKS Kusy Kraków

50.89

2

NABAGŁO

Maja

2003-01-01 LKS Kłos Olkusz

51.32

3

CABAJ

Anna

2002-01-01 LKS Kłos Olkusz

51.75

4

WIECHEĆ

Klaudia

2002-01-01 SKS Kusy Kraków

55.50

5

WIDŁAK

Natalia

2004-01-01 LKS Kłos Olkusz

60.82

300m KO BI ET - MAŁ Y KRAK

image

  1. ce Nazwisko Imię Ur. Klub Sportowy Wynik Wiatr

    1. PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków 53.54

    2. GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-01-01 SKS Kusy Kraków 54.05

    3. MATUSZEWSKA Maja 2002-01-01 SKS Kusy Kraków 54.38

    4. TORBA Nikola 2003-01-01 SKS Kusy Kraków 56.13

    5. ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków 59.18

    6. CIĘCIWA Anna 2004-01-01 SKS Kusy Kraków 60.06

    7. ZASĘPA Dobrawa 2003-01-01 SKS Kusy Kraków 64.34

    8. BOBREK Kamila 2004-01-01 SKS Kusy Kraków 66.59

300m ppł KOBIET

image

image

  1. ce Nazwisko Imię Ur. Klub Sportowy Wynik Wiatr I SERIA

    1. SZEWCZYK Klaudia 2000-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 48.41

    2. KIELIAN Aleksandra 2000-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka 51.63

    3. KOWALIK Emilia 2001-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka 55.47

4X100m KOBIET

image

image

M-ce Nazwisko Imię Ur. Klub Sportowy Wynik Wiatr I SERIA

1 KS AZS AWF Kraków 52.15

TROJAŃSKA Urszula 2000-01-01 KS AZS AWF Kraków TROJAŃSKA Kinga 2000-01-01 KS AZS AWF Kraków BĄBKA Julia 2000-01-01 KS AZS AWF Kraków

KUBIC Julia 2000-01-01 KS AZS AWF Kraków


2

SKS Kusy Kraków

53.56

GODYŃ

Natalia

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

MORĄG

Magdalena

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

BOCHENEK

Gabriela

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

PEŁKA

Patrycja

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

3

ULKS Lipinki

62.17

PRZYBYŁOWICZ

Oktawia

2002-01-01

ULKS Lipinki

BELCZYK

Marzena

2002-01-01

ULKS Lipinki

GAJECKA

Sabina

2001-01-01

ULKS Lipinki

WAŁĘGA

Weronika

2001-01-01

ULKS Lipinki

4

ULKS Lipinki

64.06

ŚLIWA

Jessica

2003-01-01

ULKS Lipinki

KICILIŃSKA

Paulina

2003-01-01

ULKS Lipinki

BELCZYK

Marlena

2003-01-01

ULKS Lipinki

SIKORA

Agnieszka

2003-01-01

ULKS Lipinki

TS Wieliczanka Wieliczka

DNF

600m KOBIET

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

I SERIA

1

ZAJĄC

Justyna

2000-05-04

KS CRACOVIA 1906

1:41.76

2

PAWŁOWSKA

Joanna

2002-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

1:46.10

3

FRĄCZEK

Eliza

2001-01-01

UKS Budowlani Nowy Sącz

1:46.89

4

CHOWANIEC

Julia

2003-01-01

UKS Budowlani Nowy Sącz

1:47.05

5

JACEWICZ

Patrycja

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

1:47.90

6

KWAPISZ

Karolina

2000-01-01

IKS Olkusz

1:49.34

7

STĘPIEŃ

Angelika

2000-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

1:49.56

8

FRĄCZEK

Karolina

2001-01-01

UKS Budowlani Nowy Sącz

1:50.14

9

MUSIAŁ

Małgorzata

2000-01-25

KS CRACOVIA 1906

1:51.30

10

DRWAL

Sara

2001-01-01

MLUKS Tarnów

1:56.53

11

VESELOVSKA

Denisa

2000-01-01

SSK JAK Bardejov

1:57.57

12

LINCZOWSKA

Weronika

2002-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

2:06.95

II SERIA

1

TOBIASZ

Julia

2001-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

1:52.55

2

OSZYSZKO

Izabela

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

1:52.73

3

STANULA

Klaudia

2000-01-01

Gimnazjum Ołpiny

1:54.67

4

PUT

Weronika

2003-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

1:56.69

5

ZELEK

Kinga

1999-01-01

Gimnazjum Mordarka

1:56.79

PK

6

SKRZYPEK

Lena

2004-01-20

KS CRACOVIA 1906

2:00.47

7

KOWACKA

Magdalena

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

2:04.73

8

KLUCZEWSKA

Anna

2002-01-01

LKS Kłos Olkusz

2:06.89

9

SOŁTYS

Natalia

2000-01-01

Gimnazjum Ołpiny

2:09.84

Kula MŁODZICZEK

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi


1

BLACHA

Klaudia

1998-01-01

MKS Tempo Kęty

11.83

PK

3kg

2

KORDECZKA

Klaudia

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

10.58

3kg

3

GRZYWA

Izabela

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

10.14

3kg

4

MŁOCEK

Monika

2001-01-01

MKS Tempo Kęty

8.68

3kg

5

SROKA

Anna

1999-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

5.58

PK

3kg

6

POLASZEK

Karolina

2000-01-01

ULKS Lipinki

8.52

3kg

7

BRAŚ

Anita

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

8.46

3kg

8

JAVORSKA

Sarah

2001-01-01

SSK JAK Bardejov

8.05

3kg

9

KACZMARCZYK

Paulina

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

7.59

3kg

10

KOTYŃSKA

Alicja

2001-01-01

MKS Tempo Kęty

7.35

3kg

11

POSZWA

Patrycja

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

7.34

3kg

SOWA

Karolina

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

DNS

Oszczep MŁODZICZEK

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

1

SURMIAK

Zofia


2001-01-01

SKS Kusy Kraków

34.62

500g

2

BLACHA

Klaudia

1998-01-01

MKS Tempo Kęty

32.27

PK

500g

3

DZAMBOVA

Barbora

2000-01-01

SSK JAK Bardejov

25.98

500g

4

KACZMARCZYK

Paulina

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

25.37

500g

5

KOTYŃSKA

Alicja

2001-01-01

MKS Tempo Kęty

22.60

500g

6

CHORABIK

Karolina

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

21.66

500g

7

POPARDOWSKA

Zuzanna

2002-01-01

WKS Wawel Kraków

21.01

500g

8

FRĄCZYK

Magdalena

2001-01-01

WKS Wawel Kraków

19.21

500g

9

POSZWA

Patrycja

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

19.16

500g

10

UBUSZAJÓW

Katarzyna

2001-01-01

LKS Kłos Olkusz

13.77

500g

11

MŁOCEK

Monika

2001-01-01

MKS Tempo Kęty

11.82

500g

Piłeczka palantowa KOBIET - MAŁY KRAK

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

1

PEŁKA

Patrycja


2002-01-01

SKS Kusy Kraków

50.0

2

TOMAL

Dominika

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

42.0

3

NOWAK

Oliwia

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

29.0

4

KACZKOWSKA

Justyna

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

26.0

5

GORSKA-WILK

Marta

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

25.0

6

BĘBENEK

Tatiana

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

22.0

7

WĄSOWICZ

Anita

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

16.0

8

KLAJA

Martyna

2005-01-01

SKS Kusy Kraków

15.0

W dal ze strefy KOBIET - MAŁY KRAK

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

Uwagi

1

KAMIŃSKA

Kamila


2003-01-01

SKS Kusy Kraków

4.67

2

KANIA

Martyna

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

4.40

3

KACPEREK

Wiktoria

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

3.90

4

KOWALIK

Milena

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

3.83

5

POPIEL

Nikola

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

3.60

6

KACZKOWSKA

Kamila

2005-01-01

SKS Kusy Kraków

3.45


7

BARAN

Iga

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

3.45

OSUCH

Joanna

2005-01-01

SKS Kusy Kraków

DNS

W dal KOBIET - młodziczki

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

Uwagi

1

DURLAK

Ewa


2000-01-01

UKS MARATON Sękowa

4.89

+1.2

2

ZAIKA

Viktoria

1999-01-01

SDUSHOR VINNICA

4.88

+0.5

PK

3

KUSIAK

Julia

2001-01-01

MKS Rabka-Zdrój korzeniowski.pl

4.85

-0.1

4

YASYNSKA

Viktoria

1996-01-01

SDUSHOR VINNICA

4.83

+1.7

PK

5

FLASZ

Sandra

2001-01-01

MKS Tempo Kęty

4.79

-0.1

6

PYKA

Anna

2000-01-01

MKS Rabka-Zdrój korzeniowski.pl

4.76

-0.2

7

BĄBKA

Julia

2000-01-01

KS AZS AWF Kraków

4.75

+0.7

8

POPARDOWSKA

Zuzanna

2002-01-01

WKS Wawel Kraków

4.65

+0.9

9

LENKOVA

Denisa

2002-01-01

SSK JAK Bardejov

4.63

+0.8

10

MORĄG

Magdalena

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

4.40

+0.1

11

DOROSZKO

Dorota

2001-01-01

MKS Tempo Kęty

4.37

+0.1

12

PIETRUSZKA

Kamila

2003-01-01

MUKS ILKUS Olkusz

3.47

+1.3

13

SROKA

Natalia

2001-01-01

MKS Rabka-Zdrój korzeniowski.pl

3.37

-0.4

14

ROSZAK

Marta

2003-01-01

MUKS ILKUS Olkusz

3.34

+1.1

SZPILKA

Weronika

2003-01-01

MKS Tempo Kęty

DNS

Wzwyż KOBIET

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

1

ZHMUR

Olena


2001-01-01

SDUSHOR VINNICA

1.71

2

JASYNSKA

Viktoria

1996-01-01

SDUSHOR VINNICA

1.55

PK

3=

ZAIKA

Viktorka

1999-01-01

SDUSHOR VINNICA

1.50

PK

3=

TARSA

Natalia

2000-01-01

UKS MARATON Sękowa

1.50

5

DURLAK

Ewa

2000-01-01

UKS MARATON Sękowa

1.45

6

GODYŃ

Natalia

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

1.45

7

WOJTYGA

Julia

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

1.40

8

BOBREK

Aleksandra

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

1.35

9

DOROSZKO

Dorota

2001-01-01

MKS Tempo Kęty

1.30

10

HERSTECOVA

Katka

2002-01-01

SSK JAK Bardejov

1.25

11

GAJECKA

Sabina

2001-01-01

ULKS Lipinki

1.20

100m MĘŻCZYZN

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

I SERIA

+2.2

1

DOBROWOLSKI

Patryk

2000-01-01

KS AZS AWF Kraków

11.94.

+2.2

2

ZYCH

Jakub

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

11.95.

+2.2

3

SZCZUDŁO

Jakub

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

12.24.

+2.2

4

GOLAS

Daniel

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

12.27.

+2.2

5

SUŁOWSKI

Łukasz

2001-01-01

WKS Wawel Kraków

12.76.

+2.2

6

WERON

Filip

2000-01-01

ULKS Lipinki

12.95.

+2.2

7

RUMIAN

Jan

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

13.01.

+2.2

8

GŁÓWCZYK

Piotr

2001-01-01

WKS Wawel Kraków

13.26.

+2.2



1

II SERIA


SZUMIEC


Michał


2001-01-01 WKS Wawel Kraków


12.71.

+1.2

+1.2

2

WARDĘGA

Michał

1995-01-01 STRAŻAK LIMANOWA

12.73.

+1.2

PK

3

ŁEPKOWSKI

Jakub

2001-01-01 SKS Kusy Kraków

13.30.

+1.2

4

ŁAGOSZ

Marcin

2000-01-01 SKS Kusy Kraków

13.65.

+1.2

5

FRANKOWICZ

Jakub

2001-01-01 SKS Kusy Kraków

13.77.

+1.2

6

DZIUBEK

Mikołaj

2001-01-01 SKS Kusy Kraków

13.94.

+1.2

7

ŁUKASIAK

III SERIA

Bartłomiej

2001-01-01 SKS Kusy Kraków

15.21.

+1.2

-1.5

1

GRZESIK

Konrad

1994-01-01 STRAŻAK PROSZOWICE

13.33.

-1.5

PK

2

BIBRO

Konrad

1993-01-01 STRAŻAK ŁYSA GÓRA

13.64.

-1.5

PK

3

POCZĘSNY

Łukasz

2002-01-01 MUKS ILKUS OLKUSZ

13.76.

-1.5

4

JANUSZEK

Kacper

2000-01-01 MUKS ILKUS OLKUSZ

14.05.

-1.5

5

TABORSKI

Michał

2000-01-01 SKS Kusy Kraków

14.68.

-1.5

6

ŚWIĄTEK

Krzysztof

2003-01-01 MUKS ILKUS OLKUSZ

14.82.

-1.5

7

AKSAMIT

Konrad

2001-01-01 SKS Kusy Kraków

16.69.

-1.5

IV SERIA

-0.9

1

PLISZKA

Jakub

2001-01-01 MLUKS Tarnów

12.90.

-0.9

2

MĄCZKO

Michał

1995-01-01 STRAŻAK JADOWNIKI

13.23.

-0.9

PK

3

JANUSZEK

Kajetan

2000-01-01 MUKS ILKUS OLKUSZ

13.98.

-0.9

4

KALEMBKA

Kamil

2000-01-01 MUKS ILKUS OLKUSZ

14.42.

-0.9

5

MRÓZ

Jan

2000-01-01 SKS Kusy Kraków

14.45.

-0.9

6

ŁYSZCZARZ

Kacper

2001-01-01 Gimnazjum Mordarka

14.57.

-0.9

7

KOWALCZYK

V SERIA

Artur

2001-01-01 SKS Kusy Kraków

15.46.

-0.9

+0.1

1

WILK

Adrian

1994-01-01 STRAŻAK SŁAWKÓW

12.51.

+0.1

PK

2

SZCZUPAK

Sławomir

1994-01-01 STRAŻAK WOJNICZ

13.20.

+0.1

PK

3

KOTWINOWSKI

Iwo

2003-01-01 MUKS ILKUS OLKUSZ

16.00.

+0.1

4

MIŁEK

Kamil

2001-01-01 SKS Kusy Kraków

17.06.

+0.1


1

VI SERIA

KUCZAJ


Wiktor


2001-01-01 ULKS Lipinki


13.36.

+1.4

+1.4

2

GĄSIOR

Rafał

2001-01-01 Gimnazjum Czermna

13.94.

+1.4

3

KUBACKI

Krystian

2001-01-01 Gimnazjum Czermna

15.82.

+1.4

4

BUKOWIEC

Igor

2003-01-01 MUKS ILKUS OLKUSZ

18.82.

+1.4

BADA

Emanuel

2000-01-01 MKS Tempo Kęty

DNS

+1.4

100m MĘŻ CZ YZ N - MAŁ Y KRAK

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur. Klub Sportowy

Wynik

I SERIA

+0.3

1

GIEROŃSKI

Filip

2002-01-01 SKS Kusy Kraków

14.64.

+0.3

2

SERWAŃSKI

Filip

2003-01-01 SKS Kusy Kraków

15.61.

+0.3

3

SZUMILAS

Patryk

2002-01-01 SKS Kusy Kraków

15.62.

+0.3

4

ŁUKASIEWICZ

Sebastian

2004-01-01 SKS Kusy Kraków

15.64.

+0.3

5

WYWIAŁ

Wiktor

2003-01-01 SKS Kusy Kraków

16.01.

+0.3


6

PĘDZIMĄŻ

Mikołaj

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

16.37.

+0.3

7

GLONEK

Michał

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

17.06.

+0.3

8

ŚLUSARZ

Igor

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

17.64.

+0.3

110m ppł MĘŻCZYZN

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

I SERIA

+2.0

1

HERSTEK

Marek

2000-01-01

SSK JAK Bardejov

15.95.

+2.0

2

KUFEL

Jerzy

2000-01-01

KS AZS AWF Kraków

16.59.

+2.0

3

FRĄCZEK

Patryk

2001-01-01

ULKS Lipinki

17.06.

+2.0

4

SERWAŃSKI

Adam

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

18.04.

+2.0

5

DULEMBA

Kamil

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

18.13.

+2.0

6

GAJECKI

Dawid

2000-01-01

ULKS Lipinki

18.20.

+2.0

WUJCIK

Damian

2000-01-01

ULKS Lipinki

DNF

+2.0

300m MĘŻCZYZN

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

I SERIA

1

ŚMIETANA

Jakub

2000-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

38.80.

2

OLMA

Łukasz

2000-01-01

MKS Tempo Kęty

40.69.

3

MALICKI

Jakub

2000-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

41.19.

4

WERON

Filip

2000-01-01

ULKS Lipinki

44.29.

5

WLAŹLAK

Jakub

2001-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

46.21.

6

GĄSIOR

Rafał

2001-01-01

Gimnazjum Czermna

48.65.

7

MARZEC

Dominik

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

49.58.

8

WĘGRZYNOWSKI

Oliwier

2003-01-01

MUKS ILKUS OLKUSZ

52.92.

II SERIA

1

SZCZUDŁO

Jakub

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

39.64.

2

WIECZOREK

Grzegorz

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

40.85.

3

DOBROWOLSKI

Patryk

2000-01-01

KS AZS AWF Kraków

41.81.

4

GŁÓWCZYK

Piotr

2001-01-01

WKS Wawel Kraków

43.27.

5

SUŁOWSKI

Łukasz

2001-01-01

WKS Wawel Kraków

43.55.

6

ORAMUS

Piotr

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

50.59.

7

KUBACKI

Krystian

2001-01-01

Gimnazjum Czermna

52.42.

8

SUMERA

Szymon

2003-01-01

MUKS ILKUS OLKUSZ

52.80.

III SERIA

1

KUCZAJ

Wiktor

2001-01-01

ULKS Lipinki

48.04.

2

KOWALSKI

Tomasz

1948-01-01

KS AZS AWF Kraków

50.74.

PK

300m MĘŻ CZ YZ N - MAŁ Y KRAK

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

I SERIA

1

KOWALSKI

Bartłomiej

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

51.18.

2

DRABEK

Kacper

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

53.39.

3

ZEGAN

Oliwier

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

58.84.

4

LENARD

Wojciech

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

60.42.


5

BATKO

Bartłomiej

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

60.89.

6

ŻELASZKIEWICZ

Nikodem

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

62.97.

300m ppł MĘŻCZYZN

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

I SERIA

1

KUFEL

Jerzy

2000-01-01

KS AZS AWF Kraków

42.86.

2

JANKOV

Francisek

1999-01-01

SSK JAK Bardejov

43.32.

PK

3

FRĄCZEK

Patryk

2001-01-01

ULKS Lipinki

44.38.

4

SERWAŃSKI

Adam

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

45.38.

5

GAJECKI

Dawid

2000-01-01

ULKS Lipinki

47.50.

6

WUJCIK

Damian

2000-01-01

ULKS Lipinki

49.98.

7

KRYGOWSKI

Mateusz

2001-01-01

ULKS Lipinki

50.87.

8

SZUDY

Eryk

2001-01-01

ULKS Lipinki

57.29.

4X100m MĘŻCZYZN

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

I SERIA

1

SKS Kusy Kraków

46.81.

2

SKS KUSY KRAKÓW II

49.48.

3

ULKS Lipinki

50.75.

4

SKS KUSY KRAKÓW III

51.86.

5

LKS LIPINKI II

53.99.

600m MĘŻCZYZN

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

I SERIA

1

o

Kamil

2000-01-01

IKS OLKUSZ

1:29.90.

2

ŚWIĘDRYCH

Daniel

2001-01-01

MLUKS Tarnów

1:33.94.

3

VASICKANIN

Marek

2001-01-01

SSK JAK Bardejov

1:35.16.

4

ŻYCHOWICZ

Szymon

2001-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

1:36.23.

5

CHOJNOWSKI

Kamil

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

1:39.96.

6

ADAMCZYK

Kamil

2000-01-01

ULKS Lipinki

1:41.46.

7

WILK

Adrian

1994-01-01

STRAŻAK SŁAWKÓW

1:41.61.

8

SZCZUPAK

Sławomir

1994-01-01

STRAŻAK WOJNICZ

1:44.12.

PK

9

WARDĘGA

Michał

1995-01-01

STRAŻAK LIMANOWA

1:44.17.

PK

10

MORĄG

Piotr

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

1:44.50.

11

BULIŃSKI

Filip

2000-01-01

KS AZS AWF Kraków

1:45.13.

12

MĄCZKO

Michał

1995-01-01

STRAŻAK JADOWNIKI

1:47.47.

PK

13

GRZESIK

Konrad

1994-01-01

STRAŻAK PROSZOWICE

1:47.87.

PK

14

BIBRO

Konrad

1993-01-01

STRAŻAK WIELICZKA

1:53.23.

PK

15

WÓJCIK

Mateusz

2001-01-01

Gimnazjum Czermna

1:54.58.

Kula MŁODZIKÓW

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

1

MARCINKIEWICZ

Gabriel

1999-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

11.72.

PK

2

GAWLIK

Kamil

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

10.88.


3

HELMANOVSKY

Patrik

2000-01-01

SSK JAK Bardejov

10.67.

4

KATRENIC

Gabriel

2000-01-01

SSK JAK Bardejov

10.06.

5

ADAMCZYK

Kamil

2000-01-01

ULKS Lipinki

10.02.

6

SKIMINA

Bartłomiej

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

9.57.

7

URAN

Szczepan

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

9.32.

8

JANIK

Aleksander

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

7.71.

9

WŁUDYKA

Dawid

2001-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

7.54.

10

ZAWISZA

Damian

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

7.15.

11

MISTARZ

Jan

1999-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

6.98.

PK

12

PÓŁTORAK

Aleksander

2000-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

6.52.

13

WĘGLARZ

Szymon

2001-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

6.39.

Oszczep MŁODZIKÓW

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

1

KATRENIC

Gabriel


2000-01-01

SSK JAK Bardejov

49.82.

2

HELMANOVSKI

Patryk

2000-01-01

SSK JAK Bardejov

42.33.

3

SKIMINA

Bartłomiej

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

39.05.

4

DULEMBA

Kamil

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

36.35.

5

URAN

Szczepan

2000-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

34.52.

6

KOBASA

Paweł

2000-01-01

UKS MARATON Sękowa

33.23.

7

DZIERWA

Jan

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

25.81.

8

ZACHŁOWSKI

Wiktor

2001-01-01

TS Wieliczanka Wieliczka

24.85.

9

WĘGLARZ

Szymon

2001-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

22.09.

10

WŁUDYKA

Dawid

2001-01-01

ULKS Fajfer 2001 Łapanów

21.95.

11

TITARENKO

Danik

2001-01-01

LKS KŁOS OLKUSZ

17.13.

12

ROGALA

Adrian

2000-01-01

ULKS Lipinki

16.43.

Piłeczka palantowa MĘŻCZYZN - MAŁY KRAK

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

1

ZYGMUNT

Adam


2002-01-01

SKS Kusy Kraków

54.0

2

WILCZYŃSKI

Gabriel

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

46.0

3

FURGAK

Patryk

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

45.0

4

SERWAŃSKI

Filip

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

36.0

5

MUSIAŁ

Brian

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

35.0

6

DZIERWA

Adam

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

31.0

7

BORÓWKA

Mateusz

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

30.0

WACŁAWEK

Jakub

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

DNS

W dal MĘŻCZYZN

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

Uwagi

1

GOLAS

Daniel


2000-01-01

SKS Kusy Kraków

5.53.

+1.5

2

WIECZOREK

Grzegorz

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

5.48.

-0.5

3

JANKOW

Francisek

1999-01-01

SSK JAK Bardejov

5.44.

+1.7

4

SZUMIEC

Michał

2001-01-01

WKS Wawel Kraków

5.34.

+0.4

5

GŁÓWCZYK

Piotr

2001-01-01

WKS Wawel Kraków

5.34.

-1.8

6

ŁEPKOWSKI

Jakub

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

4.85.

0.0


7

DZIUBEK

Mikołaj

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

4.73.

-1.3

8

KRUCZEK

Wiktor

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

4.28.

-0.7

9

SAŁUK

Miłosz

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

3.88.

+0.4

10

PAWŁOWSKI

Oliwier

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

3.44.

-0.4

TATAR

Bartłomiej

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

DNS

STASIOWSKI

Maksymilia

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

DNS

MALAKHOV

Ihor

1998-01-01

SDUSHOR VINNICA

DNS

W dal ze strefy MĘŻCZYZN - MAŁY KRAK

M-ce

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Wiatr

Uwagi

1

WOJTYGA

Miłosz


2002-01-01

SKS Kusy Kraków

4.23.

2

PIEPRZYK

Dominik

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

4.13.

3

SUDER

Alan

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

4.06.

4

BŁAŹ

Adam

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

3.90.

5

CHOLEWA

Kacper

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

3.84.

6

FUDAŁA

Jakub

2004-01-01

SKS Kusy Kraków

3.00.

7

BINKIEWICZ

Maciej

2003-01-01

SKS Kusy Kraków

2.90.

SOBALA

Mikołaj

2002-01-01

SKS Kusy Kraków

DNS

Wzwyż MĘŻCZYZN

Nazwisko

Imię

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

1

HERSTEK

Marek


2000-01-01

SSK JAK Bardejov

1.75.

2

HAJDUK

Jakub

2000-01-01

UKS MARATON Sękowa

1.65.

3

YAKUSHEV

Oleksander

2002-01-01

SDUSHOR VINNICA

1.50.

4

GIBEK

Filip

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

1.50.

5

ZHMUR

Andrii

2003-01-01

SDUSHOR VINNICA

1.45.

6

SYNOWIEC

Wiktor

2001-01-01

SKS Kusy Kraków

1.45.

7

HUDZEVICH

Maksym

2001-01-01

SDUSHOR VINNICA

1.20.

GÓRKA

Kacper

2000-01-01

SKS Kusy Kraków

DNS

TETERUK

Roman

1999-01-01

SDUSHOR VINNICA

DNS

60m - INTEGRACJA

M-ce

Nazwisko

I mi ę

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

I seria

1

GUZIK

Krzysztof

bd

Zawiercie Grzegórzewska

8.94

2

SZTEKLER

Łukasz

bd

Zawiercie Grzegórzewska

9.22

3

WITKOWSKA

Kamila

bd

Zawiercie Grzegórzewska

10.19

4

RAKIM

Khan

bd

Calthorpe Academy

10.30

5

SAMEER

Hussain

bd

Calthorpe Academy

10.65

6

JUNAID

Karim

bd

Calthorpe Academy

10.70

II seria

1

MUCHA

Damian

bd

Zawiercie Grzegórzewska

10.18

2

PIETRASZUK

Katarzyna

bd

Zawiercie Grzegórzewska

10.27

3

JĘDRUSZEK

Dawid

bd

Zawiercie Grzegórzewska

10.74

4

MOREL

Sebastian

bd

Zawiercie Grzegórzewska

11.16

5

DAWIDOWSKI

Damian

bd

Zawiercie Grzegórzewska

11.43

p. palantowa - INTEGRACJA

M-ce

Nazwisko

I mi ę

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

1

GUZIK

Krzysztof

bd

Zawiercie Grzegórzewska

67.0

2

SZTEKLER

Łukasz

bd

Zawiercie Grzegórzewska

50.0


3

SAMEER

Hussain

bd

Calthorpe Academy

38.0

4

JUNAID

Karim

bd

Calthorpe Academy

36.0

5

WITKOWSKA

Kamila

bd

Zawiercie Grzegórzewska

35.0

6

RAKIM

Khan

bd

Calthorpe Academy

32.0

7

DAWIDOWSKI

Adam

bd

Zawiercie Grzegórzewska

29.0

8

KOWALSKI

Oskar

bd

Zawiercie Grzegórzewska

28.0

9

MUCHA

Damian

bd

Zawiercie Grzegórzewska

27.0

10

JĘDRUSZEK

Dawid

bd

Zawiercie Grzegórzewska

23.0

11

MOREL

Sebastian

bd

Zawiercie Grzegórzewska

18.0

W DAL - INTEGRACJA

M-ce

Nazwisko

I mi ę

Ur.

Klub Sportowy

Wynik

Uwagi

1

GUZIK

Krzysztof

bd

Zawiercie Grzegórzewska

4.62

2

WITKOWSKA

Kamila

bd

Zawiercie Grzegórzewska

3.70

3

PIETRASZUK

Katarzyna

bd

Zawiercie Grzegórzewska

3.36

4

JUNAID

Karim

bd

Calthorpe Academy

3.34

5

MUCHA

Damian

bd

Zawiercie Grzegórzewska

2.94

6

DAWIDOWSKI

Adam

bd

Zawiercie Grzegórzewska

2.90

7

MOREL

Sebastian

bd

Zawiercie Grzegórzewska

2.90

8

SAMEER

Hussain

bd

Calthorpe Academy

2.84

9

RAKIM

Khan

bd

Calthorpe Academy

2.50